• Hieronder vinden jullie de definitieve teamindeling van de jeugdvoetbalteams voor het seizoen 2024-2025. De eerste trainingen beginnen vanaf 19 augustus, tenzij de trainer van het betreffende team anders beslist.

    Wij wensen iedereen veel succes en nog meer plezier!

  • 2024/25   JO19-1- Jongens   Team Trainer Leider
                 
    Manus   Antonisse   JO19-1 Wilbert Lamers Wilbert Lamers
    Rik van Els     Sven Bouhuis  
    Nathan   Fernandez   JO17-1 Perry van Heesch Perry van Heesch
    Mohammed   Hannan     Bram van de Kar  
    Teun   Hennion   JO17-2    
    Yannick   Hennion        
    Pim   Hofmeyer   JO15-1 Sander de Wilde Sander de Wilde
    Iryan   Jacobs     Gijs Ros  
    Ties   Kersten   JO14-1 Niek Wijers Niek Wijers
    Bas   Lamers     Ashwin van de Kamp  
    Mats   Laumen   JO13-1 Jorick van de Kar Jessica Albers
    Loek van de Loo     Demi van Rooij  
    Noud van de Loo   JO12-1 Elke Penders Elke Penders
    Sebastiaan   Moll     Pleun Mathijsen Isa Groenen
    Wenle   Schiffelers   JO12-2 Matthijn de Wilde Matthijn de Wilde
    Mattijn de Wilde     Rik van Els  
            JO11-1 Leon op de Weegh Maarten Nas
    2024/25   JO17-1- Jongens     Toine Dikschei  
            JO10-1 Robin van de Vooren Robin van de Vooren
    Sagee   Ahmad   JO10-2 Patrick van Rens Patrick van Rens
    Quentin   Beuvink   JO9-1 Jubbe van den Wildenberg Bart Woesthuis
    Bram   Buiting   JO9-2 Sonja Schraven Tonny Willems
    Bart van Hees   JO8-1    
    Dirk van Hees   JO7-1    
    Pedro van Heesch   MO17-1 Rick Vos Rick Vos
    Ryan van Heesch        
    Justin   Heijnen        
    Merijn   Hofmeyer        
    Sebas   Kersten        
    Mees van Lent        
    Olaf   Miskiewicz        
    Bram   Offermann        
    Bram   Peijs        
    Jens   Poelen        
    Matz   Poelen        
                 
    2024/25   JO17-2- Jongens        
                 
    Lars   Hendriks        
    Kaya   Klabbers        
    Dennis   Korstanje        
    Bram   Leijser        
    Kenny   Paau        
    Tim   Peters        
    Bram   Poelen        
    Bas   Queens        
    Willem   Ros        
    Sviatoslav   Sakhno        
    Jesse   Theunissen        
    Teun   Vos        
    Pim   Vos        
                 
    2024/25   JO15-1- Jongens        
                 
    Mick van Dreumel        
    Vincent   Eskens        
    Sem   Grootaert        
    Tuur van der Heijden        
    Rocco van den Heuvel        
    Reza   Imouhdine        
    Joris   Kersten        
    Nick   Leenders        
    Rein   Otto        
    Tobian   Peters        
    Ole   Peters        
    Niek   Theunissen        
    Wout   Thijssen        
    Klaas   Vos        
                 
    2024/25   JO14-1- Jongens        
                 
    Matvii   Bakun        
    Elin   Bauhuis        
    Thijs van Blommestein        
    Lucas   Creemers        
    Bram van Duijnhoven        
    Sybolt   Eemers        
    Hidde   Folkers        
    Ties   Gerrits        
    Yulian van Iperen        
    Joost   Jonkman        
    Niek van der Kamp        
    Ahmad   Mezyan Momo        
    Silvijn   Peters        
    Mathijs   Spikmans        
    Semih   Uzun        
    Luuk   Weijers        
    Jurre   Wijers        
                 
    2024/25   JO13-1- Jongens        
                 
    Dex   Albers        
    Lucas   Arts        
    Siem   Barten        
    Guusje   Bögels        
    Noah   Custers        
    Mels van Duijnhoven        
    Shiyar   Hannan        
    Ilka van den Heuvel        
    Merhawi   Mebrahtom        
    Luc   Mutumba Bilay        
    Olivier   Nillissen        
    Elham   Sarwari        
    Madelief   Seegers        
    Djeeno   Teunissen        
    Liamm   Thijssen        
                 
    2024/25   JO12-1- Jongens        
                 
    Casper   Creemers        
    Stijn van Doesum        
    Daen   Ebens        
    Mats   Eemers        
    Jiko   Jano        
    Jelle   Janssen        
    Luka de Klerk        
    Benjamin op de Weegh        
    Lars van de Wetering        
    Mels   Wouters        
                 
    2024/25   JO12-2- Jongens        
                 
    Siem   Bögels        
    Wout   Ebben        
    Ize   Froeling        
    Jamal   Hanouna        
    Stefan   Harms        
    Steyn   Hendriks        
    Yavi   Janssen        
    Abdallah   Osman        
    Sam   Woesthuis        
                 
    2024/25   JO11-1- Jongens        
                 
    Hozan   Abdi        
    Bobby Ronn   Dikschei        
    Vigo   Gijsbers        
    Stef   Kruissen        
    Seth van Lent        
    Ruben   Mutumba Bilay        
    Mees   Nas        
    Pim van Riet        
    Tren   Robben        
    Valentijn op de Weegh        
                 
    2024/25   JO10-1- Jongens        
                 
    Merijn   Arts        
    Matt   Dullens        
    Bram   Ebens        
    Roan   Gijssel        
    Levi   Meussen        
    Jaxen   Robert        
    Alper   Uzun        
    Hugo op de Weegh        
                 
    2024/25   JO10-2- Jongens        
                 
    Ella van Est        
    Adnan   Ibrahim        
    Danilo   Kirkenier        
    Lola   Lem        
    Levi van de Meent        
    Florenz van Os        
    Brand   Reinders        
    Ties van Rens        
    Vince van Rooij        
    Siyam   Sarwari        
    Cas   Tissen        
                 
    2024/25   JO9-1- Jongens        
                 
    Benthe   Bruininckx        
    Amber van Dorp        
    Mia   Hoogenkamp        
    Mohamad   Rammo        
    Mark   Rijzewijk        
    Bart   Robben        
    Jens van den Wildenberg        
    Lot   Woesthuis        
                 
    2024/25   JO9-2- Jongens        
                 
    Jan   Janssen        
    Esey   Mebrahtom        
    Valentijn   Rijke        
    Valentijn   Schraven        
    Thijs   Teurlings        
    Floris   Toll        
    Ravi van Weezenbeek        
    Liam   Willems        
                 
    2024/25   JO8-1- Jongens        
                 
    Jens van den Bosch        
    Mats van de Crommenacker        
    Noah   Haagsma        
    Quinn   Melsen        
    Niek   Simons        
                 
    2024/25   JO7-1- Jongens        
                 
    Jace   Adams        
    Fabian   Arts        
    Mason   Christiaens        
    Toby   Hoogenkamp        
    Benja   Rijke        
    Dex   Schutjens        
    Lucas   Toll        
                 
    2024/25   MO17-1- Meiden        
                 
    Fenna   Albers        
    Nienke   Bauhuis        
    Renske   Bemer        
    Anna van Blommestein        
    Daphne   Booy        
    Anouk   Broekman        
    Juule   Büchner        
    Fenne van Duijnhoven        
    Anniek van Duijnhoven        
    Tess   Froeling        
    Fleur   Gerrits        
    Nienke   Pastoors        
    Sascha   Peeters        
    Renske   Piersma        
    Maaike   Piersma        
    Kim   Thoonsen        
    Fleur van Woerkom